Waitress The Musical Tour, Exclusive Deals on Waitress Broadway Tickets - leigh-greenwood.com Official Source of Authentic NBA Utah Jazz Tickets - hauntedasheville.com Official Broadway Website for Waitress Tickets - windycityamusements.com

Immaculata in de Lumière

De ouderraad van onze school toont op 3 februari met 'Ernest & Célestine' één van de beste Frans/Belgische films van de afgelopen jaren. Deze animatiefilm is een klein meesterwerk. De ontmoeting tussen een kleine weesmuis en een arme beermuzikant is het uitgangspunt voor een uniek vriendschapsverhaal, gedompeld in een subtiel sprookje over samenleven.

Reserveer tijdig voor deze unieke filmnamiddag. Inschrijven via mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Ingeblikt ogenblik